Elazığ oto Seramik Kaplama

Elazığ oto Seramik Kaplama  Türkiye’nin en büyük car care eğitim ve araştırma merkezi olan Elazığ Oto Seramik Kaplama ile otomobillerimiz artık çok daha fazla koruma altında.Elazığ oto Seramik Kaplama
%84’lük SIO2 oranı ile seramik kaplamalar içinde çok özel bir yere sahip olan Elazığ Oto Seramik Seramik Kaplama esnek yapısı ile de boyanın çatlamasının da önüne geçiyor. 
Seramik kaplama otomobil yüzeyinde mükemmel yansıma dediğimiz ışığın 90 derecelik açı ile yansıma yapmasını sağlayacak yüzeyler üzerine uygulanmalıdır. Esnek olmakla birlikte dış etkenlere karşı çok daha fazla dayanıklı olan Elazığ Oto Seramik Seramik Kaplama ile elde edilen bu mükemmellik uzun süreli olarak koruma altına alınır.
Elazığ Oto Seramik Seramik Kaplama nano teknoloji kullanılarak  silisyumdioksit, elmas, cam, kil, laolan, kuvars, gümüş, feldspat başta olmak üzere birçok kimyasalın kovalent bağ ile bir araya getirilmesi ile oluşur.
Elde edilen ürünün otomobil yüzeyine moleküler yapışma sağlaması geleneksel boya korumalardan çok faklı bir koruma sağlar. Wax olmadığı için yüksek sıcaklıklarda deforme olmaz, aynı zamanda silikon ya da teflon bazlı da değildir.
Elazığ Oto Seramik Seramik Kaplama özel formülüyle uygulama yapılan yüzeye moleküler yapışma sağlar, oluşturduğu özel tabaka ile 205°C sıcaklık yanında, çamur, balata tozu, böcek yapışması, tuz gibi dış etkilere karşı otomobil yüzeyini korur.
Elazığ Oto Seramik Uygulama Merkezlerinde Elazığ Oto Seramik Seramik Kaplama öncesindeki hazırlık aşamalarında Polytop ürünleri kullanılmaktadır.
Seramik Kaplama car care sektöründe son dönemde üzerinde en çok tartışılan ürünlerden birisi. Altını çizerek belirtmek gerekiyor ki kritik noktalarına dikkat ederek yapılan bir seramik kaplama uygulamasının otomobile faydası çok büyük.
 Elazığ oto Seramik Kaplama
Seramik Kaplama ile ilgili kritik noktalar neler?
Seramik kaplama mutlaka iyi ürünler ile hazırlanmış (reçineleri, ziftleri temizlenmiş, çizikleri, hareleri giderilmiş) bir yüzeye uygulanmalıdır. Aksi takdirde otomobil yüzeyindeki bu olumsuzluklar koruma altına alınmış olur. Bu nedenle kullanılacak seramik kaplama ürünü kadar yüzey hazırlama ürünleri de büyük önem taşıyor.
Seramik kaplama ile birlikte boya yüzeyinde sert bir tabaka oluşturuluyor. Fazla sertlik boya yüzeyinde çatlama yapabilir. Bu nedenle kullanılacak ürünün kalitesi ve içeriği büyük önem taşıyor. Alman üreticiler boya yüzeyinde 0,06 mm kalınlığının üzerindeki bir kalınlığın boyaya zarar verebileceğini belirtmiştir. 
Dikkat edilmesi gereken ya da kafa karışıklığı yaratan bir diğer konu da sertlik dereceleridir. Boyanın çizilmeye karşı direncini hesaplayan ve Wolff Wilborn sertliği olarak adlandırılan bu sistem farklı sertlikteki kalemlerin boya yüzeyinde 45° açı ve 7,7 Newton güç ile hareket ettirilmesi sonrasında boyaya zarara veren en yumuşak sertlikteki kalemin derecesi ile bulunur.
 2H,4H, 6H, 9H değerleri yapılan işlemin sertlik derecelerini belirtir. Yüksek sertlik derecelerine ulaşmak için seramik kaplama ürünü kadar boyanın sertlik derecesi de önemlidir. 2H sertliğindeki bir boyayı en fazla 4H sertliğe ulaştırmak mümkün olabilecektir.
Seramik kaplama amatör kullanıcıların yapabileceği bir uygulama değildir. Sterili bir ortamda profesyonel kullanıcılar tarafından yapılmadır.
Elazığ Oto Seramik Uygulama Merkezleri tarafından yapılan Elazığ Oto Seramik Seramik Kaplama uygulamasına 2 yıl parlaklık garantisi veriliyor. Uygulama detayları ve garanti sürelerine web sitemizdeki Garanti Sorgulama bölümünden ulaşılabilir.

SERAMİK KAPLAMA

Seramik Kaplama Son Derece Önemli Bir Uygulamadır

Seramik kaplama oldukça önemli bir uygulamadır. Piyasada aracın değerini yükseltmek, dış etmenlerden korumak için birçok seramik kaplama yapan yer var. Ancak gerçekten içinize sinmesi çok önemli. Gözünüz gibi baktığını aracınızı teslim edeceğiniz yer çok önemlidir. İsterseniz öncelikle seramik kaplama ne işe yarıyor, yararları nedir bir göz atalım.

Seramik kaplamanın özelliklerini ve önemini görünce iyi bir yer bulup, aracınıza seramik kaplama yaptırmak isteyeceksiniz. Bir defa seramik kaplama işlemi yaptırdıktan sonra bir daha yaptırmanıza gerek kalmaz. Bu da cebiniz için iyi bir şeydir. Aracınız değer kazanır ve siz aracınızda daha keyifli sürüşler yaparsınız. Şehir hayatında araç kullanmak oldukça güç. Özellikle artan araç ve kişi sayısına bağlı olarak gelişen trafiği engelleme oldukça güç. Araçlar özel kapalı otopark dışında sürekli dışarıda. Tüm doğa koşullarına maruz kalan araçlar bir süre sonra deformasyon göstermeye başlar

Seramik Kaplama ile Araçlarda Deformasyona Son

Seramik kaplama yaptırdıktan sonra araçlarda deformasyon asgariye iner. Aracı korumak maksadıyla piyasaya sürülen bu teknoloji harikası ile aracınız değer kazanır. Çok daha estetik olur. Parlak yüzeyi ile yeni gibi olur. Ayrıca orijinal renkte herhangi bir değişim söz konusu olmayacağı için araç sıfır gibi gözükür. Bir kez yaptırarak, araç hem değer kazanacak hem de sizinle olduğu müddetçe telaşa kapılmayacaksınız. Kuş pisliği, çamur, çakıl, taş izi ve vuruğundan dolayı oluşacak zararı asgariye indiriyor.

Boya Koruma ile Seramik Kaplama Yapılan Araçlar Sıfır Düzeyinde

Boya koruma ürünleri ile boyanan araçlarda seramik kaplama harika sonuçlar getirmektedir. Müşteri memnun ayrılır. Bir kez yapılan bir uygulama olduğu için de bir daha aracı kaplamaya götürmeye gerek kalmaz. Basit bir boyama kalkanı şeklinde uygulanan sistem ile araçta kalınlık oluşturmaz. Araç orijinal halinde nasılsa o şekilde gözükür. Araç üzerinde dalgalanma oluşturmaz. Renk farklılığı yoktur.

Araç için oldukça önemli bir yenilik olarak gözüken seramik kaplama ile araç adeta seramik kayganlığında ve şıklığında olur. Sürücü aracını kullanırken huzur ve keyif içinde olur. Tasarım harikası olan içeriği incelemekte fayda var diye düşünüyoruz.

 

1) Seramik kaplama aracın boyasını ilk günki gibi muhafaza ediyor .
2) Yağmurlu havalarda araç üzerindeki suyu ve çamuru en asgari şekilde tutulmasını sağlıyor .
3) Kuş pisliği ve ağaç reçinesi boyayı yakıyor ama seramik kaplamada bunu onlemiş oluyorsunuz.
4) Mükemmel bir parlaklık sağlıyor.
5) yüzeysel çiziklerden koruyor. Kapı tutacağındaki tırnak çizikleri ve gelebilecek ufak taşlardan aracın çizilmesini onluyor.
6) Aracınız bu koruma sayesinde ve güzel gorünümle değerini de kaybetmemiş oluyor.
7) Ultra viyoley ışınlarından koruyor.

Kamikaze Boya Elazığ Koruma

Elazığ Kamikaze Boya Koruma Elazığ Kamikaze Boya Koruma  Geliştirdiği ürünler ile car care sektöründeki Avrupa ve Amerika hemegonyasını yıkan Kamikaze […] Devamini oku

Elazığ Boya Koruma Elazığ Boya Koruma Boya Koruma Son yıllarda araçların daha uzun süre yeni gibi gözükebilmesi ve satışa çıkacağı […] Devamini oku

  • Elazığ Deri Boyama ve Revizyon
  • Elazığ Deri Boyama ve Revizyon

Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Koltuk Temizleme  Otomobil koltuklarının kirli olması çok hoş olmayan görüntülerin […] Devamini oku

Elazığ Oto Koltuk Temizleme

Elazığ Oto Koltuk Temizleme Elazığ Oto Koltuk Temizleme Otomobil koltuklarının kirli olması çok hoş olmayan görüntülerin ortaya çıkması yanında aynı […] Devamini oku

Elazığ Boyasız Göçük Düzeltme Elazığ Boyasız Göçük Düzeltme Boyasız kaporta göçük düzeltme (Paintless Dent Repair) tekniği ülkemizde son yıllarda popüler olan […] Devamini oku

Elazığ Oto bakım merkezi Elazığ Oto bakım merkezi Cam Filmi  Güneşin Zararlı Işınlarından Korunmak, Camın Kırılma Ve Çizilme Oranını Düşürmek […] Devamini oku

 
WhatsApp Logo WhatsApp