Elazığ Boya Koruma

Elazığ Boya Koruma Boya Koruma Son yıllarda araçların daha uzun süre yeni gibi gözükebilmesi ve satışa çıkacağı zaman değer kaybetmemesi için bazı teknikler geliştirilmeye başlandı. Boya koruma bunlardan bir tanesi. Boya koruma sayesinde araç çok daha dayanıklı ve hasarlara karşı kuvvetli olmayı başardı. Dış etmenlere karşı direngen ve güçlü koruma kalkanı oluşturdu.

Boya Koruma ile Araçlar Koruma Altında

Elazığ Boya Koruma

Sürücüler de araçlarına gerekli hassasiyeti gösterdiği için bu uygulamaya kısa sürede ısındı. Hemen yanıt verdi. Boya koruma ile ilgili kısa bilgiler vermek istiyoruz. Boya koruma tekniği ile aracınızdaki olumlu gelişmeleri inceleyelim.

Su İtici Özelliği ile Boya Koruma Araçlarda Uygulanmaya Başlandı

Araç üzerine uygulanan vernik, boya, astar, metal aşaması ile araç çok daha sağlam ve korunaklı olur. Su itici özelliği ile araç üzerinde su kalmaz. Metalin çürümesi engellenir. Dolu, yağmur, kar gibi araca üzerinde kaldığı takdirde zarar verecek olan tüm su bazlı yığılmaları engeller. Araçta herhangi bir leke oluşumunu engellemiş olur. Aracın orijinal rengi korunur.Elazığ Boya Koruma

Boya koruma ile araç tüm dış etkenlere karşı korunur. Boya koruma ile araç, darbelere karşı daha dirençli olur. En ufak bir darbe karşısında hasar almaz. Siz de hemen soluğu sanayide almazsınız. Yüksek çözünürlük parlaklık ile araç son derece parlak gözükür. İlk aldığınız günkü gibi parlar. Aracın orijinal boyasında değişiklik olmadan sağladığı parlaklık ile sürücülerin tercihi olmayı başarmıştır.

Uzun Süre Kalıcılık ile Boya Koruma Artık Mümkün

Uzun süreli kalıcılık ile boya koruma sağlanır. Hatta öyle uzun süre kalıcılık sağlar ki, bir daha bunun için gitmeye gerek kalmaz. Endüstriyel atıklara karşı sağladığı koruma ile çevrecilerin de dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ağaç reçinesi gibi inatçı lekelere karşı koruma sağlar.Asit yağmurlarına karşı koruma sağlar. Bunun dışında dik gelen güneş ışınlarına karşı aracın yüzeyini korur ve solmasını engeller. UV ışınlarına karşı sağladığı koruma ile birçok sürücünün takdirini toplamayı başarmıştır.

Boya koruma matlaşma ve solmaları engellemek için yapılmaktadır.

Kaput Filmi – Tam Kaput Poliüretan

Aracınızın değerinin korumanın en iyi yolu boyasını korumaktır.

Boyayı seyir halindeyken çarpan taşlardan, manevra yaparken yaşanan sürtme ve çeşitli nedenlerle oluşan çiziklerden korumanın en etkili yolu ise onu boya koruma filmi ile kaplamaktır.

Sektörde uygulanan en üst düzey boya koruma filmleri Poliüretan malzemeden üretilmektedirler. Poliüretan boya koruma filmleri, diğer kaput – kaplama filmi türevlerine göre daha kalın(yaklaşık 200 mikron), sağlam ve esnek yapıdadırlar. Boya koruma filmleri uygulandıkları boyalı yüzeyleri çarpan taşlardan, çizilmelerden ve fiziksel darbelerden korurken güneşin soldurucu UV ışınlarının boya yüzeyine ulaşmasını da engellerler.

Elazığ Boya Koruma

Elazığ Boya Koruma

Aracınıza uygulatacağınız bir kaput filmi bu nitelikleri sayesinde seyir halindeyken aracınızın kaputuna çarparak boyasında zedelenmelere sebep olan taş izlerinin önüne geçerler. Böylelikle siz de otomobilinizin geri dönüşü olmayan bu taş izlerinden dolayı gerek korozyondan etkilenmesini, gerekse de estetik olarak kötü görünmesini engellemiş olursunuz.

Kaputun yanı sıra tampon, dikiz aynaları, çamurluklar ve hatta dilerseniz bütün otomobilinizi kaplatabileceğiniz bu boya koruma filmleri, park manevrası esnasında oluşabilecek sürtme ve çizikleri de büyük oranda engelleyecektir.

Elazığ Boya Koruma

Elazığ Boya Koruma

Özellikle sık olarak uzun yol seyahati yapan otomobillerde karşımıza çıkan taş vurukları estetik olarak kötü bir görüntü ortaya koymakla birlikte otomobilin boyasının zarar görmesine, paslanmasına yol açmaktadır. Sonrasındaki süreçte otomobilin boyanmasına kadar giden bir sürecin başlangıcı olan taş vuruklarının önüne geçmek için tek yol kaputa boya koruma filmi (kaput filmi) yaptırmaktır.

PVC filmlere oranla daha sağlam, kalın ve esnek olmalarına rağmen son derece parlak ve tamamen şeffaf olan poliüretan boya koruma filmleri otomobilinizin boyasının rengini değiştirmez ve neredeyse tamamen görünmez olur. Yıllar boyu dayanabilecek şekilde üretilen boya koruma filmleri istenildiği zaman boyaya herhangi bir zarar vermeden ve iz bırakmadan sökülebilir.

uygulama merkezleri tarafından yapılan bütün boya koruma filmi uygulamaları, uygulama ve üretim hatalarına karşı bir yıl garanti ile sunulmaktadır.

 
WhatsApp Logo WhatsApp