Elazığ Deri Boyama ve Revizyon

Elazığ Deri Boyama ve Revizyon Deri Boyama / Renk Değişimi Otomobil derilerinde zamanla tipik aşınmalar oluşmaktadır. Bu aşınmalar bakım yapılmadığı zamanlarda daha büyük yırtık, deforme, çatlama gibi sorunlarla karşımıza çıkmaktadır. Özellikle araçların sürücü koltuklarının kenarları ve diğer giriş bölgeleri güçlü sürtünmeye maruz kalan yerlerdir ve orijinal renk zamanla solar. Deri boyamadaki amacımız araçlarınızın ilk günkü görüntüsüne kavuşmasını sağlamak ve araçlarınıza yenilenmiş bir görsellik sunmaktır.Elazığ Deri Boyama ve Revizyon

Aracımızdaki deride oluşan bu problemleri 1.sınıf ithal CE Belgeli ürünlerimizi kullanarak, profesyonel bir şekilde onarım, tamir, bakım ve renk değişimini Cihan Oto Döşeme olarak siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız. Aynı zamanda derilerinize bakım konusunda sizlere bilgiler ve ürünler temin etmekteyiz.

Kaliteden ödün vermeden, kişiye, beklentiye ve ihtiyaca özel deri boyamakta ve bu özel boyama derilerden otomobillerinize özel dizaynlar tasarlamaktayız. Araçlarınızın iç dekorasyonlarındaki deride yırtılma, deride solma, deride eskime, direksiyon aşınması, direksiyon çizilmesi, plastik aksamların solması, çizilmesi ve boyalarının soyulmasından kaynaklanan sorunlarınızı tamamen zevkinize göre deri tamiratı ve renk değişimi ile profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Boyalar araçlarınızın orijinal renk kodlarına göre hazırlanmakta ve hatasız bir şekilde uygulanmaktadır.

Kullandığımız tüm malzemeler dünyaca kabul görmüş kalite standartlarına uygun malzemelerden oluşmaktadır. Yapılan tüm işlemler firmamız tarafından garanti kapsamındadır.

Başlıca hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir.

Oto Deri Boyama / Direksiyon Boyama / Plastik aksağım Boyama / Araç içi Renk Değişimi / Özel tasarım ve iç dizaynlar / Çatlak tamiratı / Deri Sigara yanığı tamiratı

Boyanacak ve tamiratı yapılacak  hasara göre fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir.

 
WhatsApp Logo WhatsApp