Elazığ Boyasız Göçük Düzeltme

Elazığ Boyasız Göçük Düzeltme Boyasız kaporta göçük düzeltme (Paintless Dent Repair) tekniği ülkemizde son yıllarda popüler olan Amerika menşeili bir oto kaporta hasarı onarım yöntemidir. Bu teknikte araçlardaki göçükler, vakumlama yöntemi ile çekilerek veya masaj yöntemi adı verilen, boyasız göçük düzeltme işlemi için profesyonel olarak tasarlanmış metal çubuklar ile, kaportanın arkasından itilerek düzeltilir.

Elazığ Boyasız Göçük Düzeltme

Hangi araçlara uygulanır?

Boyasız göçük düzeltme yöntemi her türlü araçta uygulanabilir. Bu yöntemde en önemli nokta düzeltilecek alanın daha önceboyanmamış olmasıdır. 

Neden boyasız göçük düzeltme?

  • Aracınız boyasız onarıldığından, orijinali halini korur, değer kaybetmez. 

  • Boyanarak 3-4 günde onarılan bir hasar, boyasız göçük düzeltme ile ortalama 1 gün gibi kısa bir sürede halledilir.

  • Aracınız boyasız onarıldığından, orijinali halini korur, değer kaybetmez. 

  • Boyanarak 3-4 günde onarılan bir hasar, boyasız göçük düzeltme ile ortalama 1 gün gibi kısa bir sürede halledilir.

  • Yetkili servisler, boyasız onarılabilir hasarlar için çoğu zaman parça değişimi istemektedir. Bu durumda aracınız için hasar kaydı kaydı oluşacaktır. Boyasız göçük düzeltme ile aracınızda (TRAMER)  kaza kaydı oluşmaz.

  • Boyasız göçük düzeltme ile kaza kaydı oluşmadığından kasko yaptırırken kasko maliyetleriniz düşük olur.

  • Kasko gerektiren yüksek ücretli hasar durumunda, boyasız göçük düzeltme yöntemi ile düzeltilen bölgeler hasar kaydınızın daha düşük olmasını sağlayacaktır. 

En Hızlı Onarım Şeklidir
Kaporta boya işlemlerinin aksine, araçlardaki hasarları en hızlı şekilde onaran sistemdir. Kaporta-boya ile onarılacak küçük bir hasar için aracın serviste geçireceği minimum süre 3-4 gün iken, Bizim Tekniğimiz ile bu süre saatler ile ifade edilir.
Maliyeti En Düşük Onarım Şeklidir
Boya, astar, macun vb ürünlerinin hiçbirinin kullanılmaması sebebi ile onarım maliyeti geleneksel onarımlara göre düşüktür.
Üretim Operasyonu En Kolay HizmettirElazığ Boyasız Göçük Düzeltme
Tek mekan ve tek tip işçilik ile gerçekleştirilir. dolayısıyla onarımı, aynı işçi başından sonuna kadar kendisi yapıp teslim edebilir. Tek işçi ile bile üretim durmaz. Tüm işlemler aynı mekanda yapılabildiği için, araçlar bir yerden bir yere taşınmaz; boya fırını, astar kabini gibi yerlere gerek kalmaz. Hatta müşteriye yönelik mobil-yerinde onarım yapılabilir.
İşçilik Verimliliği En Yüksek Hizmettir
Kaporta-boya işlemi ile kıyaslandığında yapılan üretim, bir işçinin saat başına yapacağı cironun birkaç katıdır.
Aracın 2.El Değerinin Düşürmeyen Tek Hizmettir
Araçların 2.el değerini düşüren en önemli unsurlar olan kaporta parçalarının değişimi ve boyanması işlemlerine gerek bırakmadığından, aracın onarımı sonrası değer kaybı yaşanmaz.

 
WhatsApp Logo WhatsApp