Elazığ Kamikaze Boya Koruma

Elazığ Kamikaze Boya Koruma  Geliştirdiği ürünler ile car care sektöründeki Avrupa ve Amerika hemegonyasını yıkan Kamikaze kısa sürede dünyanın dört bir yanındaki otomobil tutkunlarının gözdesi olmayı başardı.  2014 yılından beri Elazığ Oto Seramik tarafından yapılırken Kamikaze Hydrocarbon Coating uygulamaları da Türkiye’de ve Elazığ Oto Seramik Uygulama Merkezlerinde yapılıyor. 

Elazığ Kamikaze Boya KorumaKamikaze bugüne kadar bilinen sistemlerden çok farklı bir car care uygulaması. Seramik kamplama uygulamalarından da farklı olduğunun altını çizmemiz gerekiyor.

Seramik kaplama uygulamalarında yapılan bir boya koruma uygulamasının korunması esası ile tek bir ürün kullanılırken Kamikaze Boya Koruma uygulamalarında tüm adımlar için özel ürünler bulunmaktadır.

Kil işlemi ile başlayan uygulama sonrasında içinde elmas tozu bulunan Kamikze Diamant Cut ile çizik giderme işlemi uygulanır. Bu işlem sırasında Kamikaze’nin kendi polisaj süngerleri kullanılmalıdır.

Bu işlem sonrasında Kamikaze Final Fine Cut ile hem hare giderme hem de parlatma işlemi uygulanır.

Hemen ardından boya yüzeyini koruma altına alacak, yüzeyde hem esneklik hem de sertlik sağlayacak, yapay vernik tabakası  Kamikaze Artifical Clear Coat uygulanır.

Son olarak ise otomobil yüzeyinde üstün bir parlaklık sağlayan ve car care sektörüne ilk kez derinlik kavramını getiren Kamikaze ISM Coat uygulanır.

Uygulama sonrasında cilanın 8 saatlik kürleşme süresi büyük önem taşıyor. Bu sürede otomobil steril bir ortamda muhafaza edilmelidir.Elazığ Kamikaze Boya Koruma

Kamikaze Hydrocarbon Coating sistemi tüm boya koruma sistemlerinde farklıdır. Kendi çizik gidericisi, parlatıcısı ve koruyucusu olan Kamikaze car care sektöründe dünyanın birçok önemli ismi tarafından tercih edilen bir ürün olarak öne çıkıyor.

Japonya’da üretilen ürün sınırlı sayıda üretiliyor ve bellli kontenjanlar ile ülkelere gönderiliyor.

Elazığ Oto Seramik    Kamikaze  Elazığ Oto Seramik Uygulama Merkezlerinde uygulanıyor. Uygulama merkezlerimizde 3 yıl garanti ile sunulan Kamikaze Boya koruma uygulama paketlerinde ayrıca her 6 ayda bir ücretsiz kontrol hizmeti de sunuluyor.

Kamikaze Hydrocarbon Coating uygulaması otomobilinizin boya yüzeyini ekstra bir vernik katmanı gibi tamamen sararak altındaki boyayı bütün dış etkenlerden tamamen izole eder. Oldukça sert olan ama esnek yapısıyla, normal kullanım şartlarında oluşabilecek kılcal ve mikro çiziklerin altındaki boyaya ulaşmasına izin vermez.

Kamikaze Hydrocarbon Coating uygulaması yaptıran müşterilerimiz otomobilleri ile ilgili detaylara ve garanti süreleri ile ilgili bilgilere web sitemizde bulunan Garanti Sorgulama bölümünden ulaşabilirler.

Fakat bu uygulamanın esas özelliği boyaya kattığı akıl almaz derinlik ve sektörde ulaşılan en üst düzeyde parlaklık etkisidir.

Kamikaze Hydrocarbon Coating bugüne kadar hiç yaşamadığınız bir parlaklığı size vaad ediyor.

Otomobil boyasının özellikleri ile paralel olarak 9H+ sertlik seviyesine ulaşmasına rağmen esnek bir yapıya sahip olan Kamikaze ürünleri solvent ve VOC içermiyor.

Kamikaze Boya Elazığ Koruma

Elazığ Kamikaze Boya Koruma Elazığ Kamikaze Boya Koruma  Geliştirdiği ürünler ile car care sektöründeki Avrupa ve Amerika hemegonyasını yıkan Kamikaze […] Devamini oku

Elazığ Boya Koruma Elazığ Boya Koruma Boya Koruma Son yıllarda araçların daha uzun süre yeni gibi gözükebilmesi ve satışa çıkacağı […] Devamini oku

  • Elazığ Deri Boyama ve Revizyon
  • Elazığ Deri Boyama ve Revizyon

Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Koltuk Temizleme  Otomobil koltuklarının kirli olması çok hoş olmayan görüntülerin […] Devamini oku

Elazığ Oto Koltuk Temizleme

Elazığ Oto Koltuk Temizleme Elazığ Oto Koltuk Temizleme Otomobil koltuklarının kirli olması çok hoş olmayan görüntülerin ortaya çıkması yanında aynı […] Devamini oku

Elazığ Boyasız Göçük Düzeltme Elazığ Boyasız Göçük Düzeltme Boyasız kaporta göçük düzeltme (Paintless Dent Repair) tekniği ülkemizde son yıllarda popüler olan […] Devamini oku

Elazığ Oto bakım merkezi Elazığ Oto bakım merkezi Cam Filmi  Güneşin Zararlı Işınlarından Korunmak, Camın Kırılma Ve Çizilme Oranını Düşürmek […] Devamini oku

 
WhatsApp Logo WhatsApp